Podcast 2pady #34

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Wyjątkowo późno przybywamy do Was w tym tygodniu, ale i podcast był nagrywany całkiem niedawno. A ponownie, za namową Dona, wzięliśmy na warsztat temat niezwykle obszerny – mówimy o grach z uniwersum Gwiezdnych Wojen. I choć nasze dyskusje kręcą się przede wszystkim wokół wspominek, na pewno każdy Jedi znajdzie tu coś dla siebie – wyjadaczom odświeżymy pamięć (choć przyznaję – nie sięgamy zbyt daleko w przeszłość), a młodym Padawanom polecimy kilka starych perełek. Miłego słuchania!

Aha – nawet jeśli zazwyczaj nie interesują Was materiały wideo z gier zamieszczane pod podcastem, a nie mieliście okazji zobaczyć zwiastuna Star Wars: The Old Republic z tegorocznych targów E3, zróbcie tym razem wyjątek. Esencja Gwiezdnych Wojen w jednym filmiku. Znajdziecie go na samej górze – gorąco polecam!

PS
Przypominamy o nadchodzącym Zjeździe Twórców Gier w Łodzi. Nie zapomnijcie się zarejestrować! Zachęcamy również do zgłaszania własnych prelekcji.

Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 15-08-2011.

Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa!

Newsy:

Główny temat podcastu na Wiki:

http://youtu.be/JoVY4SOCjiA

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #34