Podcast 2pady #42

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Dawno nie gadaliśmy o wszystkim i o niczym. A tak poważnie(j) – dziwnym trafem rozmowa i dyskusje wokół różnych nowinek branżowych tak nam się rozwinęła, że nikt poza Donem nie zmieścił się z głównymi tematami, jakie planowaliśmy poruszyć. Tak więc zapraszamy na plotki i ploteczki!

A o czym? O multi w Mass Effect 3, o promocji, jaką polscy twórcy wymyślili, aby promować Afterfall: InSanity, o tym, jak w mniej lub bardziej zabawny sposób można walczyć z piractwem (na przykładzie m.in. Wiedźmina 2) i o innych sprawach międzygalaktycznej wagi. A to wszystko zakończone podsumowaniem poszukiwań Dona, których celem było znalezienie najfajniejszych gier o powietrznych starciach – symulatory czy arcade, jeśli macie ochotę postrzelać do siebie nawzajem samolotami, to już wiecie, od czego zacząć. Miłego słuchania!

Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 17-10-2011.

Znajdziecie nas również na:

Komentowane newsy:

Polecane filmy:

http://youtu.be/GrwCd4oeuXc

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #42