Podcast 2pady #84

wpis w: 2Pady, Najnowsze odcinki | 0

Nasz redakcyjny DeLorean szalał w tym tygodniu na najwyższych obrotach. Efektem jest nieco dziwnie „poklejony” podcast, ale mamy nadzieję, że nie utrudni Wam to odbioru (efekt wydał nam się nawet nieco zabawny). Wśród tematów głównych pojawiły się tym razem tematy okołogrowe – sporo mówimy o nowym cyfrowym sklepie CD Projektu, czyli cdp.pl, przy okazji wspominając o konkurencyjnej ofercie Cenegi na muve.pl. Następnie Bzone opowie Wam o Windows 8, z którym zdążył się już nieco zapoznać. Dowiecie się od niego m.in., jak przystosować system do codziennej pracy (twórcy najwyraźniej poradzili sobie z tym nie najlepiej). Na koniec Nox przedstawi Wam grę sprzed 12 lat, o której już niewiele się mówi, choć zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wybuchowa mieszanka strzelanin, erotyki i wątków paranormalnych, czyli Fear Effect na PSone – będzie dziwnie. Życzymy miłego słuchania!

Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto)

Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 14-10-2012.

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

  • Polska cyfrowa dystrybucja – sporo mówimy o nowym cyfrowym sklepie CD Projektu, czyli cdp.pl, przy okazji wspominając o konkurencyjnej ofercie Cenegi na muve.pl
  • Windows 8 – Bzone zdążył się już nieco zapoznać z najnowszym dzieckiem Microsoftu. Dowiecie się od niego m.in., jak przystosować system do codziennej pracy (twórcy najwyraźniej poradzili sobie z tym nie najlepiej)
  • Fear Effect (PSone) – Nox przedstawi Wam grę sprzed 12 lat, o której już niewiele się mówi, choć zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wybuchowa mieszanka strzelanin, erotyki i wątków paranormalnych – będzie dziwnie

Polecane materiały wideo:

  • W polecanych – Hitman: Absolution (Saints Trailer w wersji z plasteliny) oraz Half-Life (When Gordon Met Chell – krótkometrażowy film fanowski, tym razem na wesoło). Miłego oglądania!

Oryginalny wpis: Podcast 2pady #84