Elite Mentality to podcast stworzony dla osób pragnących poznać sposób myślenia, nawyki i mentalność ludzi, którzy osiągnęli mistrzowski poziom w swoich dyscyplinach.

Mentalność zwycięzców to zespół powtarzalnych zachowań, których może nauczyć się każdy dzięki budowaniu codziennych nawyków, dyscypliny i poświęcaniu krótkotrwałych przyjemności na rzecz realizacji długotrwałych celów.

Cyprian Majcher to właściciel i headcoach CrossFit Ursynów, reprezentant polski w rugby i czołowy zawodnik CrossFit kat. Elite w Polsce. Zdobył cztery tytuły Mistrza Polski w rugby, trzykrotnie Puchar Polski oraz liczne mistrzostwa Polski w olimpijskiej odmianie rugby. Pełni funkcję członka Komisji Gier i Dyscypliny w Polskim Związku Rugby. Brał udział w największych i najbardziej prestiżowych turniejach na świecie tj. Dubaj Rugby Sevens, Serendib International Cup-Sri Lanka oraz Heineken Amsterdam Rugby Sevens grając z najlepszymi zawodnikami światowego rugby. Był zawodnikiem w angielskiej lidze grając w najstarszej drużynie na świecie, Manchester Rugby Club. Występował jako reprezentant polski we wszystkich kategoriach wiekowych, czego podsumowaniem było uzyskanie tytułu najlepszego zawodnika młyna w Polsce oraz najlepszego zawodnika Pucharu Polski.